KURUMSAL HAKKIMIZDA

2001 yılında kurulan A Yangın Güvenlik Sistemleri San. Tic. A.Ş. yangın söndürme sistemleri, yangına müdahale, yangından korunma ve itfaiye ekipmanları alanında hizmet vermektedir.

220 uzman çalışanı ile, 15.000 m² üretim alanında, gelişmiş makine parkuru, yeni nesil Robotik CNC makineleri ile seri üretim yapmaktadır.

Yangın sektöründe 22 ürün kategorisi ile lider kuruluş olmayı başaran A Yangın Güvenlik A.Ş‘nin kamu güvenliğinde hızlı çözüm üretmek amacıyla, İstanbul’da Marmara Bölge Müdürlüğü, Ankara’da  Anadolu & Karadeniz Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Konusunda uzman Mühendis kadrosu ve ARGE çalışmaları ile Türkiye’de ve dış ülkelerdeki endüstriyel tesis, enerji merkezleri, konut, ofis, eğitim kurumları, ulaşım, hastane, askeri tesisler, alışveriş merkezi ve otellerin yangın güvenlik projelendirilmesi ve uygulamalarının yapılması işlemini gerçekleştirmektedir.

A Yangın Güvenlik A.Ş, yaşam güvenliğine maksimum çözümler üreten, Türkiye’nin en kapsamlı yangın söndürme ve güvenlik ekipmanları üreten tek firmasıdır.